Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Skeletonisti — tūlīt aiz goda pjedestāla

Ja līdz godalgai pietrūkst 0,01 sekunde, tas ir ļoti sāpīgi un raisa skumjas. Skeletona sacensībās Latviju pārstāvēja Paula Kristiāna Lāce, Dārta Estere Zunte un Krists Netlaus, kuri visi palika uzreiz aiz goda pjedestāla.

Meiteņu sacensībās Paula Kristiāna Lāce izcīnīja ceturto vietu, no goda pjedestāla atpaliekot vien par 0,01 sekundi, bet Dārta Estere Zunte palika piektā, kaut arī pēc pirmā brauciena atradās trešajā pozīcijā. Par čempioni kļuva britu sportiste Ešlija Pitaveja, kura tuvāko sekotāju Hannu Neisi no Vācijas apsteidza par 0,96 sekundēm. Savukārt pārējās konkurentes zaudēja jau vairāk nekā divas sekundes.

Piecpadsmitgadīgā Dārta Estere pēc pirmā brauciena bija trešā, bet otrajā sasniedza tikai desmito rezultātu, daudz laika zaudējot pēc trešās kontrolatzīmes. Savukārt septiņpadsmitgadīgā Paula Kristiāna pirmajā braucienā bija sestā, bet otrajā — trešā ātrākā, kopumā paliekot netveramu mirkli aiz pjedestāla.

Puišu sacensībās Krists Netlaus pēc pirmā brauciena bija ceturtais un arī otrajā sasniedza tādu pašu rezultātu, divu braucienu summā ļoti stabili saglabājot šo pozīciju. Par čempionu kļuva krievs Jevgēņijs Rukosujevs, kuram Netlaus piekāpās par 0,88 sekundēm. Savukārt no goda pjedestāla viņš atpalika par 0,08 sekundēm.

Autori: Mārtiņš Mālmeisters