Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

SIGULDĀ: Maijai Tīrumai atvadoties

 

Tūkstošiem skatītāju klātbūtnē atvadoties no ziemas, Siguldā tika izcīnītas arī Latvijas meistarsacīkšu medaļas bobslejā un kamaniņu sportā. Bobsleja divnieku sacensībās intrigu pēc pirmā brauciena uzturēja Uģis Žaļims un Vairis Leiboms, kuri mūsu stiprākajam duetam Oskaram Melbārdim un Daumantam Dreiškenam zaudēja vienu simtdaļu. Pēc otrā mēģinājuma viss gan nostājās savās vietās. Trešie — Oskars Ķibermanis un Raivis Zīrups.

Arī kamaniņu braucēju konkurencē pārsteigumu nebija — uzvarēja Mārtiņš Rubenis, tālāk Inārs Kivlenieks un Kaspars Mauriņš. Sieviešu konkurencē no savām sportistes gaitām atvadījās mūsu trīskāršā olimpiete Maija Tīruma, kas finišēja otrā — tūlīt aiz savas māsas Elīzas. Trešā — Ulla Zirne. Divnieku sacensībās, nestartējot brāļiem Šiciem, čempionu zeltu ieguva Pēteris Gudramovičs un Pēteris Kalniņš.