Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Simtdaļu mednieki

Kā dabā parādīt, kāda niecība ir trīs sekundes simtdaļas?! Tik maz Sanktmoricas trasē pazaudēja Martins Dukurs un nekļuva par trīskārtēju pasaules čempionu. Toties viņš praktiski jau ceturto reizi sev nodrošinājis Pasaules kausu, bet janvāra beigās kļuva par četrkārtēju Eiropas čempionu. Savukārt Tomass Dukurs, kas pretendē uz PK otro vietu, Īglsā izcīnīja bronzas medaļu.

 

Sanktmoricā trešajā braucienā, cenšoties pārņemt vadību, Martins riskēja un… pieļāva kļūdu. Ceturtajā braucienā viņš atkal bija visātrākais, tomēr līdz zeltam pietrūka trīs sekundes simtdaļu un pirmo reizi par pasaules čempionu kļuva krievs Aleksandrs Tretjakovs. Tomass Dukurs vairāku būtisku kļūdu dēļ šoreiz palika astotajā vietā.

Šī cīņa ar acīm netveramiem mirkļiem trasē rit kopš sezonas pirmajām sacensībām. Patiesībā tā sākas daudz agrāk treniņos un nebeidzas nekad.

Sniedzam nelielu fotoreportāžu no Pasaules kausa izcīņas posma un Eiropas čempionāta Īglsā, kur brāļi Dukuri triumfēja — Martinam zelts, bet Tomasam — bronza!

No 18.janvāra žurnāls Sports atkal pārdošanā! Jautājiet žurnālu preses tirdzniecības vietās!