Tikai Rīga, tikai uzvaras

Latvijas III ziemas olimpiādes hokeja turnīrā Valmierā vīriešu konkurencē drīkstēja sacensties 16—20 gadus veci jaunieši, bet dāmām nebija vecuma ierobežojumu. Abi zelta medaļu komplekti otro reizi pēc kārtas ceļoja uz Rīgu.

Vīriešu turnīrā piedalījās sešas komandas, kas bija sadalītas divās grupās pa trim, pēc tam aizvadot izšķirošās spēles par vietām. Pirmajā kārtā pārliecinošas uzvaras svinēja Rīgas un Liepājas hokejisti. Rīdzinieki ar 5:1 pārspēja Tukuma novadu, bet ar 6:1 apspēlēja Valmieru, savukārt liepājnieki bija pārāki par Ogres novadu (8:4) un Jūrmalu (6:2). Finālspēlē jau pirmajā minūtē rezultātu atklāja liepājnieks Edgars Homjakovs, perioda vidū Aleksandrs Visockis panāca izlīdzinājumu, bet īsi pirms došanās pārtraukumā Homjakovs vēlreiz izvirzīja vadībā kurzemniekus. Otrajā trešdaļā Kārlis Čukste vēlreiz atjaunoja status quo, un viss izšķīrās pēdējās 20 minūtēs. Trešajā periodā divi Bruno Priedes un viens Frenka Razgala vārtu guvums nodrošināja uzvaru Ērika Miļuna trenētajai Rīgas komandai — 5:3. Starp citu, galvaspilsētas komandā spēlēja arī vairāki Krievijas junioru līgas MHL kluba HC Rīga pārstāvji.

Spēlē par trešo vietu Ogres novada komanda ar 6:1 uzvarēja Tukuma novadu, bet piektajā vietā palika Jūrmala, kas ar 5:4 pieveica Valmieru.

Daiļā dzimuma hokeja sacensībās piedalījās tikai divas vienības — Rīgas un Tukuma novada —, kas aizvadīja divus mačus. Nekāda cīņa gan nesanāca, jo galvaspilsētas komandas pārākums bija neapšaubāms — 18:1 un 14:1. Sacensību pārliecinoši rezultatīvākā spēlētāja bija Anna Kubliņa, kas guva 11 vārtus, kā arī izdarīja piecas rezultatīvas piespēles.