Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Sporta sabiedrībai jābūt uzmanīgai

Ivans Klementjevs, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sporta apakškomisijas priekšsēdētājs:

„Esam noturējuši pat izbraukuma sēdes gan sporta centrā Mežaparks, gan burāšanas centrā Pāvu ielā 14. Neapšaubāmi šīm abām bāzēm jākalpo sportam.

Mans personiskais viedoklis — kāds noskatījis Mežaparka četrus hektārus lielo zemes gabalu un grib to privatizēt. Ņemot vērā, ka turpmākajos trīs gados Mežaparkam nav paredzēts nekāds finansējums, iespējams, ka iecere ir visu nolaist, lai pēc tam privatizētu par lētu naudu. Par to atbildība būtu jāuzņemas iepriekšējam izglītības un zinātnes ministram Vjačeslavam Dombrovskim. Ierēdņi, protams, saka, ka neprivatizēs. Bet baidos, ka tagad, kad Saeima devusies atvaļinājumā, Ministru Kabineta sēdē šo jautājumu var izskatīt pa kluso. Sporta sabiedrībai vasarā jābūt ļoti uzmanīgai.

Savā  jūnija sēdē apakškomisijas deputāti pauda neizpratni par Izglītības un zinātnes ministrijas rīcību, ka, neapspriežoties ar sporta sabiedrību un neinformējot Sporta apakškomisiju, tiek sagatavoti tik būtiski dokumentu projekti par sporta centra Mežaparks turpmāko darbību. Sporta apakškomisija iestājas pret sporta centra valstij piederošo kapitāldaļu nodošanu Finanšu ministrijai. Ar šo savu nostāju esam informējuši gan Ministru prezidenti, Latvijas Nacionālās sporta padomes priekšsēdētāju Laimdotu Straujumu, gan Izglītības un zinātnes ministri Inu Druvieti.”