2224 m augšup Siguldā

Tāda kopējā augstumu starpība bija jāpārvar Siguldas kalnu maratona veicējiem 54,7 km distancē. No 216 drosminiekiem desmit stundu kontrollaikā trīs 18,2 km apļus, katrā Siguldas senlejas kraujas iekarojot astoņarpus reizes, finišu sasniedza 185.

Visātrāk — olimpiskais soļotājs Latvijas šāgada vicečempions maratonā Arnis Rumbenieks (Ventspils), kurš trīs reizes (2009., 2010. un 2011. gadā) jau bija finišējis otrais. Viņam šis maršruts prasīja piecas stundas piecas minūtes un 36,7 sekundes. Tikai nepilnas divas minūtes Rumbeniekam zaudēja madonietis Kristaps Broks. 3. Kristaps Magone no Cēsīm +11:19,92. Atrākā dāma bija Latvijas čempione krosā savā grupā Irita Puķīte (Saulkrasti) — 6.14;23,01, kura absolūtajā vērtējumā finišēja 24. pozīcijā. Visi finišētāji nopelnīja vienu kvalifikācijas punktu leģendārajam maratonam no Šamonī uz Šamonī apkārt Monblānam (Ultra Trail du Mont Blanc), kura distance pārsniedz 160 km garumu, bet augstumu starpība pielīdzināma Everestam.

Divu apļu jeb 36 km distancē (165 dalībnieki) eksbiatlonistus Oskaru Muižnieku no Alūksnes un Jāni Sukaruku no Priekuļiem pārspēja kuldīdznieks Kristaps Bērziņš — 2.57:01,34. Kopā ar īsās — 15 km —distances veicējiem (375) tika sasniegts jauns Siguldas kalnu maratona rekords — 756 dalībnieki.