Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

BASKETBOLS

Var uzskatīt, ka basketbols bija olimpiādē visplašāk pārstāvētais sporta veids. Priekšsacīkstēs tajā piedalījās gandrīz pustūkstotis jauniešu.

Finālturnīrā Ventspilī Rīgas basketbolisti vispirms interesantā cīņā uzvarēja Madonas pārstāvjus, pēc tam duelī par zeltu ar 64:60 pārspēja ventspilniekus. Bronzas godalgas ieguva Madonas komanda, kas sastāvu bija papildinājusi ar ikdienā sporta skolas komandu nepārstāvošajiem basketbolistiem.

„Rīgas izlase tika veidota uz BS Rīga bāzes, iekļaujot tajā spēlētājus no Pārdaugavas, Rīdzenes, Rīgas un DSN,”atklāj čempionu treneris Mārtiņš Fomins.„Iespējams, ka sāncenšiem bija vieglāk nekā mums, jo, piemēram, ventspilnieki finālā mums pretī stājās ar ierasto sporta skolas sastāvu. Savukārt Rīgas basketbolisti nebija saspēlējušies.”

Meiteņu konkurencē Latvijas U-16 izlases treneru Aināra Čukstes un Lilitas Bergvaldes vadītā Rīgas izlase sāncensēm neatstāja nekādas izredzes uz zelta medaļām. Rīdzinieces vispirms pusfinālā ar 95:24 uzveica Daugavpili, bet finālā ar 64:33 pārspēja Valmieru. Bronzas medaļas ieguva ventspilnieces.

 

REZULTĀTI

Jaunietes

Pusfināli. Ventspils — Valmiera 38:65, Rīga — Daugavpils 95:24. Par 3. vietu. Ventspils — Daugavpils 50:48. Par 1. vietu. Valmiera — Rīga 33:64.

Jaunieši

Pusfināli.Madona — Rīga 63:69, Ventspils — Liepāja 113:74. Par 3. vietu. Madona — Liepāja 88:63. Par 1. vietu. Rīga — Ventspils 64:60.