Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Ideāla vieta

Raimonds Vilde, Latvijas volejbola izlases galvenais treneris:

Mežaparksir Latvijas volejbola čempionvienības RTU/Robežsardze vienīgā bāze, kurā bieži trenējas arī Latvijas valstsvienība. Ja olimpiskais centrs aizņemts, citas vietas Rīgā, izņemot Daugavas sporta namu un 49. vidusskolas zāli, kur griestu augstums ļauj pilnvērtīgi spēlēt volejbolu, galvaspilsētā nemaz nav.

Tradīcijām bagāta vieta, pats tur esmu uzaudzis, jo astoņdesmitajos gados šajā bāzē trenējās Radiotehniķa meistarkomanda. Treniņnometņu laikā turpat viesnīcā dzīvojām, turpat trenējāmies un brīvā dabā atpūtāmies. Tas viss iespējams arī šajos laikos.

Lai arī morāli novecojusi sporta zāle ir sakopta, ielikti jauni logi, novērsti siltuma zudumi, noslīpēta grīda. Tā ir pat ļoti laba, salīdzinoši mīksta, uz tās spēlējot, necieš mūsu ceļi un muguras. Ģērbtuves nav tās plašākās un dušas modernākās, bet viss ir sakopts, tīrs un­­­ kārtīgs, ērta piebraukšana, svaigs gaiss. Ko vairāk vajag? Ideāla vieta sportam, turklāt tepat Rīgā.”