Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Ar kamanām vasarā

Siguldas trase dīkā nestāv. Latvijas izlases kamaniņu braucēji, slieču vietā piemontējuši skrituļus, traucas pa betona trasi ar ātrumu virs 100 kilometriem stundā.

Izlases treneris Kaspars Dumpis atgādina, ka tas nav nekas jauns. Savulaik šādi pat braukuši pa Siguldas—Turaidas šoseju. Esot svarīgi, lai bezledus periodā nepazustu kamanu izjūta. Atšķirības starp braukšanu ziemā un vasarā ir, bet ne pārāk būtiskas. Vasaras kamanas ir pat jutīgākas. No kritieniem gan jāuzmanās, jo betons ir nežēlīgāks par ledu. Braucieni vīriem sākas no dāmu starta, jo tā ir drošāk. Dāmas savukārt trasē dodas no junioru starta.

Attēlā:Izlases sastāvā pārmaiņu nav. Treneris Sandris Bērziņš (no kreisās), trenere Maija Tīruma, kas atgriezusies no darba Francijā, Artūrs Dārznieks, Inārs Kivlenieks, Elīza Cauce, Kendija Aparjode, Riks Kristens Rozītis un Ulla Zirne (šajā treniņā nepiedalījās Kristaps Mauriņš un divnieku ekipāžas) gatavojas ziemai.