Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Cepuri nost un ķiveri galvā!

Tie laiki, kad uzvilka tikai dūraiņus, uzlika ķiveres un metās uz ledus aizstāvēt savas skolas godu, pagājuši. Tagad skolas godu Ērgļos aizstāv tikpat nikni, bet ar lielāku meistarību, pilnā hokejistu ekipējumā un savas komandas kreklos.

“Tagad katrā ledus pilsētu skolu komandā ir kādi seši puiši, kas hokejā trenējas sporta skolās vai klubos,” vērtē festivāla hokeja turnīra galvenais tiesnesis Gints Zviedrītis. Tāpēc jo lielāku cieņu izraisa tie, kas spēlē uz dabīgā ledus laukumiem vai pat aizsalušiem dīķiem un lielpilsētniekiem padoties nedomā. “Mājinieku — Ērgļu — hokejisti ceturtdaļfinālā līdz pašai pēdējai minūtei kā līdzīgi cīnījās ar nākamajiem čempioniem — Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskolas puišiem,” atgādina Zviedrītis. Piekto vietu izcīnīja Mālpils novada vidusskola, desmitniekā iekļuva Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola, pēdējā nepalika Strenču novada vidusskola. Cepuri nost šā dedzīgā entuziasma priekšā!

Zelta medaļu likteni mačā starp Sergeja Žoltoka vidusskolas un Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas hokejistiem izšķīra tikai pēcspēles metieni. Tādā pašā stilā Tukuma Raiņa ģimnāzijas un Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas puiši noskaidroja, kam pienākas bronza.

 

HOKEJS

1. Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola

2. Rīgas Valsts 3. ģimnāzija

3. Tukuma Raiņa ģimnāzija

4. Rīgas Valsts vācu ģimnāzija

5. Mālpils novada vidusskola

6. Ērgļu vidusskola