Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Pirmais sporta
e-žurnāls internetā

Kam spīdēja 244 zelti

Olimpiskās spēles risinās divarpus nedēļas, Latvijas Jaunatnes olimpiāde, kuras programmā ir pat par trim sporta veidiem vairāk (Rio — 28, Jelgavā — 31), notiek trijās dienās! Tas ir apbrīnojams darbs, ko paveikusi organizācijas komiteja un spēļu saimniece Jelgava, vienlaikus demonstrējot savu attīstību un izaugsmi līdz tik lielai kapacitātei, kas nodrošina spēju uzņemt šādu milzu pasākumu.

VIII Latvijas Jaunatnes olimpiādē, kas atsevišķos sporta veidos norisinājās arī Dobelē, Brocēnos, Engurē, Tukumā, Ozolniekos, Bauskā, Rīgā un Valmierā, piedalījās gandrīz 2800 sportistu no 77 novadiem un pilsētām. No 244 medaļu komplektiem visvairāk godalgu izcīnīja Rīgas jaunieši (77 zelta, 60 sudraba, 58 bronzas). Šādi vērtējot, otrajā vietā — Daugavpils (23, 28, 29), trešajā — olimpiādes saimnieki jelgavnieki (16, 19, 23). Vēl būtiskāk — medaļas spēja izcīnīt 65 novadu pārstāvji!

Tātad olimpiāde mudina, mobilizē un veicina attīstību visā Latvijā.

Dainis Caune
Dainis Caune